تعمیر و نگهداری روزانه از صفحه نمایش در فضای باز LED

در فضای باز LED صفحه نمایش روزانه نگهداری می دانید مسائل به توجه نیاز دارند

در فرایند استفاده باعث آسیب به نمایش در فضای باز led انواع دلایل، نیاز به ضد آب، dustproof, اتلاف گرما، ضد خوردگی، آنتی استاتیک، نگهبانی، حیوانات کوچک و انجام تعمیرات اساسی و نگهداری منظم.

1. صفحه نمایش سطح تمیز

سرب نمایش پس از مدت زمان استفاده برای تمیز کردن صفحه نمایش بدن سطح تجمع گرد و غبار و ناخالصی. خرید اول از الکترولیت، خلوص بالا مقطر آب مایع آنتی استاتیک، و غیره، می شود کمی اسپری مایع بر روی پارچه تمیز و سپس پاک کردن به آرامی در طول همان جهت، و قبل از تمیز کردن تمیز کردن، نیاز به قرار دادن کابل برق. در نهایت، استفاده از وکیوم ساکشن مرطوب آب و علامت آب پس از شستشو.

2-خواب نمایش در فضای باز led

صفحه نمایش بزرگ به رهبری متعلق به تجهیزات مصرف انرژی بالا با توجه به توقف و اجرا برای چند بار از جمله ترمینال بخش تامین انرژی به دليل گرم و سرد پايگى جدی هنگام حرارت قطعات پلاستیکی مشتعل می شود. بنابراین شما اغلب باید بررسی اتصالات درجه خواب فناوری فضایی رطوبت فرسایش به مخاطب ضعیف می شود. اتصال دهنده های زمان و حق زور حتی باید جامد و موثر است.

3-تصحیح نمایش در فضای باز led

100000 ساعت در تئوری زندگی نمایش سرب وجود دارد اما در واقع نمایش روی صفحه نمایش پس از اجرای حدود 5000 ~ 10000 ساعت را يك بدتر، شروع به رشد گل، ارزش تجاری کاهش می یابد، در این نقطه برای اصلاح نقطه به نقطه.

4-بازرسی بصری نمایشگر led در فضای باز

آزمایش از ظاهر دستگاه نمایش برای بصری و یا مشاهده. از جمله تجهیزات سطح بدون آسیب ارتباطات توزیع کابل مدار طبیعی است. سازه های فلزی برای رنگ سطح صفحه نمایش در فضای باز و زنگ. در همان زمان نیز به نمایش در منظم حرارت رعد و برق تجهیزات حفاظت برای نگهداری می خواهم. برای بیشتر رهبری تکنولوژی لطفا زمین در نمایش: www.newstar-led.com

 

(Source: www.newstar-led.com)

Recent Dynamic

Quick Contact

Contact Information

3rd.building، پارک فناوری Hengchangrong (Hi-Tech)، Shilongzai، Shiyan Town، Shenzhen، China

+86-18666293377

sales@newstar-led.com

SOCIALS

Message Board