صفحه نمایش LED و نرخ تجدید

نرخ تجدید صفحه نمایش LED چیست؟

میزان تازه کردن صفحه نمایش LED چند بار در دوم که سخت افزار صفحه نمایش LED تساوی داده است. در حالی که اندازه گیری نرخ فریم یکبار منبع ویدئو قاب کامل از اطلاعات جدید به نمایش خوراک می تواند در آن نرخ تجدید LED صفحه نمایش s شامل نقاشی مکرر فریم یکسان این است که متمایز از اندازه گیری نرخ فریم است.

به عنوان مثال، پروژکتور فیلم بیشتر از یک فریم به بعدی 24 بار در هر ثانیه پیش. اما هر فریم است نورانی دو یا سه بار قبل از بعد قاب با استفاده از دیافراگم در مقابل آن چراغ پیش بینی شده است. در نتیجه، اجرا می شود پروژکتور فیلم در 24 فریم در ثانیه, اما تا 48 یا 72 هرتز نرخ تجدید.

افزایش نرخ تجدید برای کاهش صفحه نمایش LED مثل نور سوسو

میزان تازه کردن برای نمایشگرهای LED حدود 400 Hz حداقل است. اما در اطراف این مقدار می توانید دوربین فیلمبرداری ضبط سوسوی تصویر در نمایشگرهای LED. برای تصاویر رایگان سوسو نرخ تجدید باید بیش از 1000 Hz است. در صفحه نمایش LED مدرن، بسته به اندازه صفحه نمایش و اسکن نوع, نرخ تازه کردن در ارتفاع 9000 Hz به راحتی دست یافتنی است. نرخ تازه کردن بالا ممکن است به خوبی به نظر می رسد اما برای نرخ تازه کردن بالا چراغ صفحه نمایش پردازنده را به صرف زمان بیشتری برای قرعه کشی قاب به روی صفحه نمایش، بنابراین می توانید روشنایی کلی کاهش داشته. برای تازه کردن بالا نرخ سخت افزار led صفحه نمایش باید قادر به فرکانس های بالا است. اگر نه، ممکن است ناخواسته خطوط یا سایه بر روی تصویر.

* به عنوان یک نقطه ضعف از نرخ تجدید بالا، صفحه نمایش LED طول عمر کوتاه تا حدودی خواهد بود.
* زمانی که راه حل Newstar فروش مهندسان درخواست خود را به خوبی در نظر و ارائه یک مناسب برای شما را.

 

(Source: )

Recent Dynamic

Quick Contact

Contact Information

3rd.building، پارک فناوری Hengchangrong (Hi-Tech)، Shilongzai، Shiyan Town، Shenzhen، China

+86-18666293377

sales@newstar-led.com

SOCIALS

Message Board